Dom Zdrowia i Spokoju
Skontaktuj się z nami:
4 1

65 572 15 38

            3 1

info@dzis.eu

Jesienne popołudnia również można spędzić w ciekawy sposób

Tym razem nasi podopieczni zajęli się sztuką. Na wcześniej odlanych przez nich gipsowych obrazkach, wykonali kreatywne malunki. Kolorystyka była różna , nie zawsze tradycyjna. Nie zawsze liczy się spektakularny efekt, lecz dobra zabawa. A tę ostatnią świetnie można było dostrzec na twarzach mieszkańców Domu Zdrowia i Spokoju.

Czytaj dalej

Krótki przystanek na trasie

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć u siebie uczestników VIII Rajdu Rowerowego – „80 Na Szlaku”-  organizowanego przez krobskie Stowarzyszenie „ Na Szlaku”. Rowerzyści, którzy zatrzymali się u nas na kilkudziesięciominutowym odpoczynku mieli do pokonania niemalże 80 km dystansu.

Czytaj dalej

I jak tu się nudzić? Pasje małe i duże ..:)

Wśród mieszkańców w Domu Seniora Domu Zdrowia i Spokoju znaleźć można pasjonatów wielu różnorakich zajęć. Malarstwo, muzyka, czytanie czy aktywność fizyczna to tylko kilka z nich. Czasem ich hobby pochłania im nawet kilka godzin dziennie!

Czytaj dalej

PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS Z SENIORAMI

PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS Z SENIORAMI 

Niezmiernie nam miło, że w przedświątecznym zamieszaniu są ludzie, którzy chcą poświęcić swój czas i wspólnie z naszymi seniorami celebrować nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Serdeczne podziękowania kierujemy do podopiecznych przedszkola „JEDNOŚĆ” za przepiękny występ jasełkowy oraz dziewczynom z drużyny Harcerskiej Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Cerekwicy Nowej za wspólne kolędowanie. To był piękny czas spędzony na śpiewaniu kolęd, wspólnych rozmowach i uśmiechach.

Czytaj dalej

 • Dom opieki dla osób niepełnosprawnych i starszych w Szelejewie – DZiS

  O nas

  Znajdujący się w Szelejewie Dom Zdrowia i Spokoju to miejsce oddalone od Gostynia o 16 km, ulokowane w spokojnym, wiejskim otoczeniu, w bliskim sąsiedztwie parku i kościoła. Świadcząc usługi opieki dla osób starszych, prowadzimy Zakład Leczniczo-Opiekuńczy i Dom Seniora. Oba te miejsca znajdują się w jednym obiekcie budowlanym, który, co warto podkreślić, spełnia wszystkie niezbędne standardy europejskie i jest odpowiednio przygotowany jako prywatny dom opieki zarówno dla starszych, jak i niepełnosprawnych.

  Punktem głównym całej działalności naszego Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego i Domu Seniora jest zapewnienie najwyższej jakości całodobowej opieki dla osób niepełnosprawnych i osób starszych. Ofertę kierujemy szczególnie w kierunku tych osób, które ze względu na stan zdrowia potrzebują opieki pielęgniarskiej i regularnego korzystania z zabiegów leczniczych. Dla nich mamy przygotowaną propozycję stałego pobytu w Domu Seniora i ZOL. Dodatkowo organizujemy liczne turnusy rehabilitacyjne, podczas których pacjenci mogą korzystać z zabiegów różnych części fizjoterapii – fizykoterapii, hydroterapii oraz masaży leczniczych.

  Czytaj więcej

 • Misja

  Misją placówki jest zapewnienie najwyższych standardów w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Gwarantujemy profesjonalne podejście wszystkich pracowników Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego do każdego pacjenta. Zgłaszają się do nas nie tylko osoby z Szelejewa, ale także na przykład z Leszna, Poznania, Rawicza, Kościana i innych miast na terenie Wielkopolski lub innych regionów.

  Czytaj więcej

 • Usługi

  Nasza placówka oferuje szeroki zakres usług i różnorodne formy pobytu. Przyjmujemy grupy turnusów rehabilitacyjnych, które mogą u nas skorzystać z leczenia techniką fali uderzeniowej czy też hydroterapii. Bardzo ważną częścią działalności jest także funkcjonowanie jako prywatny dom opieki – zapewniamy odpowiednią opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Różnorodna oferta i zróżnicowany zakres cenowy sprawiają, że nasza ofertą dostępna jest dla każdego. Jako działający w Szelejewie ZOL proponujemy najwyższej jakości usługi opiekuńcze dla osób starszych i niepełnosprawnych. Masaże i inne zabiegi z zakresu fizjoterapii wykonują u nas osoby z wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oferowanych usług.

  Czytaj więcej

Dokumenty ZOL do pobrania

Umowy, wnioski i inne

Decyzja o pobycie stałym w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Szelejewie niedaleko Gostynia, lub o skorzystaniu z propozycji turnusów rehabilitacyjnych wymaga dopełniania kilku formalności. By ułatwić Państwu wykonanie tej części obowiązków, postanowiliśmy wprowadzić wzory konkretnych dokumentów, które powinny ułatwić złożenie papierów. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych przez nas usług opieki dla osób starszych i niepełnosprawnych, a w przypadku pytań – do kontaktu.

Pobierz wszystkie dokumenty

 

"Nie bójcie się
słabości człowieka
ani jego wielkości!
Człowiek zawsze jest
wielki, także
w słabości..."


- Jan Paweł II

logo footer

Zakład Fizjoterapii

Dane kontaktowe

misja Dom Zdrowia i Spokoju
Szelejewo Drugie 10 A
63-820 Piaski

tel. 65 572 15 38
kom. +48 502 549 114
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Polityka prywatności