Dom Zdrowia i Spokoju                                                

Skontaktuj się z nami:
4 1

65 572 15 38

            3 1

info@dzis.eu

Prywatne domy opieki – aktualności domu seniora

Sprawdź, co się u nas dzieje

Pracownicy naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego to osoby o wiedzy, doświadczeniu, ale także, co w przypadku usług opiekuńczych dla osób starszych jest istotne, bardzo wyrozumiałe. Staramy się, aby nasza propozycja czerpała z oczekiwań pacjentów, a także prężnie rozwijającej się techniki. Zachęcamy do sprawdzenia aktualności. Będziemy w nich zamieszczać nie tylko informacje o wizytach gości, ale także na przykład nowe propozycje zabiegów leczniczych czy też pojawiające się możliwości przyjazdu na turnusy rehabilitacyjne w okolicy Gostynia.

Co to jest turnus rehabilitacyjny?

Turnus rehabilitacyjny jest przeznaczony dla osób, które potrzebują aktywnej rehabilitacji. Jego przebieg zależny jest od rodzaju dolegliwości zdrowotnych uczestników, typu wykonywanych zabiegów, a także miejsca, w którym się odbywa. Jest to również okazja do wypoczynku i odkrycia swoich pasji. Podczas turnusu można poszerzyć grono swoich znajomych, rozwijać kompetencje społeczne i komunikacyjne.

Czytaj dalej

Sposoby opieki nad osobami niepełnosprawnymi

Ludzie niepełnosprawni borykają się z różnorodnymi problemami. Bardzo często są to osoby starsze, które nie tylko cierpią na choroby przewlekłe, ale również bywają w różnym stopniu ograniczone ruchowo. Potrzebują one wsparcia ze strony innych osób. Takie wsparcie związane jest przede wszystkim z pomocą fizyczną, ale i psychiczną.

Czytaj dalej

Jesienne popołudnia również można spędzić w ciekawy sposób

Tym razem nasi podopieczni zajęli się sztuką. Na wcześniej odlanych przez nich gipsowych obrazkach, wykonali kreatywne malunki. Kolorystyka była różna , nie zawsze tradycyjna. Nie zawsze liczy się spektakularny efekt, lecz dobra zabawa. A tę ostatnią świetnie można było dostrzec na twarzach mieszkańców Domu Zdrowia i Spokoju.

Czytaj dalej

Krótki przystanek na trasie

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć u siebie uczestników VIII Rajdu Rowerowego – „80 Na Szlaku”-  organizowanego przez krobskie Stowarzyszenie „ Na Szlaku”. Rowerzyści, którzy zatrzymali się u nas na kilkudziesięciominutowym odpoczynku mieli do pokonania niemalże 80 km dystansu.

Czytaj dalej

Wizyta Biskupa Zdzisława Fortuniaka

W dniu 29 marca 2017 roku, w ramach Wizytacji Kanonicznej w parafii MB Pocieszenia w Szelejewie w murach Domu Zdrowia i Spokoju gościł Ekscelencja Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak. Biskup przybył w towarzystwie Księdza Proboszcza Roberta Ławniczaka.

Czytaj dalej

Turnusy odchudzające

Turnusy odchudzające

Schudnij pod okiem specjalistów!  Już od marca zapraszamy do skorzystania z wyjatkowej oferty Naszych wczasów odchudzajacych.  Podczas turnusu zapewniamy indywidualnie dobraną dietę, fachową opiekę medyczną i psychologiczną, zabiegi fizjoterapeutyczne wspomagajace odchudzanie, a przede wszystkim dużą porcję ruchu pod okiem Naszych trenerów personalnych i instruktorów terapii zajęciowej.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2
logo footer

Zakład Fizjoterapii

Dane kontaktowe

misja Dom Zdrowia i Spokoju
Szelejewo Drugie 10 A
63-820 Piaski

tel. 65 572 15 38
kom. +48 502 549 114
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Polityka prywatności