Dom Zdrowia i Spokoju                                                 facebook logo

Skontaktuj się z nami:
4 1

65 572 15 38

            3 1

info@dzis.eu

Kontakt

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.dzis.eu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DOM ZDROWIA I SPOKOJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Szelejewo Drugie 10 A 63-820 Piaski, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

 

Kontakt do domu opieki dla osób starszych i niepełnosprawnych w Szelejewie

Skontaktuj się z nami

Planujesz wybrać się na jeden z turnusów rehabilitacyjnych? Zastanawia Cię na czym polegają nasze zabiegi lecznicze? A może po prostu zainteresowała Cię propozycja całodobowego domu opieki dla niepełnosprawnych? Zachęcamy do kontaktu. Doskonale wiemy, że nie każdy jest w stanie, z różnych przyczyn, podołać trudom opieki nad osobą starszą lub niepełnosprawną. My zajmujemy się tym zawodowo – niesiemy pomoc pacjentom, którzy tej pomocy potrzebują. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, a także do kierowania pytań do naszego przedstawiciela.

logo footer

Zakład Fizjoterapii

Dane kontaktowe

misja Dom Zdrowia i Spokoju
Szelejewo Drugie 10 A
63-820 Piaski

tel. 65 572 15 38
kom. +48 502 549 114
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Polityka prywatności