Dom Zdrowia i Spokoju
Skontaktuj się z nami:
4 1

65 572 15 38

            3 1

info@dzis.eu

Turnusy rehabilitacyjne

Propozycja dla osób starszych i niepełnosprawnych

Oprócz tego, że nasza propozycja dzieli się na Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Dom Seniora, to oprócz pobytu stałego istnieje także możliwość skorzystania z odbywających się regularnie turnusów rehabilitacyjnych. O ile ofertę pobytu stałego kierujemy zarówno do osób starszych i niepełnosprawnych, o tyle wszelkie turnusy organizujemy głównie z myślą o tej drugiej grupie, której członkowie przez rehabilitację chcą poprawić swój stan zdrowia. Świadomi powagi zadania, jakie przed nami stoi, oddajemy pacjentów w sprawdzone ręce. Pracownicy, którzy opiekują się podopiecznymi podczas turnusów rehabilitacyjnych stale poszerzają swoją dużą wiedzę i bogate doświadczenie.

Odpowiednie miejsce

Wszystkim swoim pacjentom oferujemy pobyty jedno i dwutygodniowe – wszystko zależy od ich potrzeb. Nasz ośrodek, w którym mieści się zarówno Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, jak i Dom Seniora, jest w pełni dostosowany do przyjęcia pacjentów o różnych problemach zdrowotnych. Architektura została przygotowana z myślą o opiece dla osób starszych i niepełnosprawnych. Pomożemy Państwu w wydatnym poprawieniu stanu zdrowotnego.

Zorganizowany pobyt

Postaramy się o to, aby każda osoba, która zdecyduje się na nasz ośrodek, mogła w pełni wykorzystać spędzony u nas czas. Gwarantujemy możliwość skorzystania z fachowo przeprowadzanych zabiegów leczniczych, a także wszystkich innych wykonywanych w zakładzie fizjoterapii. Hydroterapia, masaże lecznicze czy też terapia falą uderzeniową to tylko część naszej propozycji. Sprawdź nasze możliwości, a w przypadku pytań – skontaktuj się z nami.

PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS Z SENIORAMI

PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS Z SENIORAMI 

Niezmiernie nam miło, że w przedświątecznym zamieszaniu są ludzie, którzy chcą poświęcić swój czas i wspólnie z naszymi seniorami celebrować nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Serdeczne podziękowania kierujemy do podopiecznych przedszkola „JEDNOŚĆ” za przepiękny występ jasełkowy oraz dziewczynom z drużyny Harcerskiej Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Cerekwicy Nowej za wspólne kolędowanie. To był piękny czas spędzony na śpiewaniu kolęd, wspólnych rozmowach i uśmiechach.

Czytaj dalej

logo footer

Zakład Fizjoterapii

Dane kontaktowe

misja Dom Zdrowia i Spokoju
Szelejewo Drugie 10 A
63-820 Piaski

tel. 65 572 15 38
kom. +48 502 549 114
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.